НАЈНОВИЈА ВЕСТ! Александар Вучић кандидат СНС-а на председничким изборима!

Председништво СНС једногласно се вечерас изјаснило да кандидат за председника Србије буде Александар Вучић.

 

Извор: rs.sputniknews.com

Loading...